1-800-987-654 admin@totalwptheme.com

Ratel web ve mobil yazılım geliştirmeye odaklanmış, korkusuz bir dijital çözüm merkezidir. Adını aynı zamanda DNA’sını paylaştığı bal porsuğundan alır. Biz dijital dünyanın bal porsuğuyuz!

Bal porsuğu guiness dünya rekorlarından aldığı “Dünyanın en korkusuz hayvanı” sıfatını sonuna kadar hak eder. Ratel olarak tabiki bizim için de aynı şey geçerlidir, olumsuzluklardan, mevcut durumdan hiç haberimiz yokmuş gibi hedefimize odaklanırız ve en güzel tarafı aynı bal porsuğu gibi sonunda başarırız!

Bal porsuğu hayvanlar aleminin barbar conan’ıdır, civa adamıdır. Korku hormonu olmayan yegane hayvandır. Bir hayvan düşünün, Allah’tan başka kimseden korkmuyor. Küçücük bedenine rağmen timsaha saldırıp yemeğe çalışıyor. Ayılarla dövüşüyor, kaplanlarla güreşiyor, zehirli yılanları urfa gibi dürüp yiyor. Hiç geri vites yok hayvanda; kafa gitmiş yani, gitmiş!

Hizmetlerimiz

Sürümüze katılacak yeni bal porsukları arıyoruz!

Bal porsukları sürü olarak gezmeyen, yalnız takılan hayvanlardır. Bu yalnız hallerinde bile bu kadar korkusuz bir şekilde aslanlarla dövüşüp, kobraları yemeye çalışıyorlar ve aleme korku salıyorlar. Bir de bal porsuklarının sürüyle gezdiklerini düşünsenize!

Ratel’de her biri bal porsuğu olan eşsiz bir ekibimiz var. Sürekli kendini geliştiren, tüm projelere “biz bunu en iyi şekilde yaparız” diyerek başlayan ve sürekli daha iyisinin peşinde olan bir ekipten bahsediyoruz. Eğer sen de “benim genlerimde de bal porsukluğu var” diyorsan lütfen bize haber ver, senin için yerimiz hazır. Önemli olan gerekli genlere sahip olmak, gerisini beraber çözeriz.

cv@ratel.com